VELKOMMEN TIL LDN FORENINGENS NYE SIDE

Velkommen til vores nye foreningsside

Foreningen blev stiftet d. 25.11.2018 og i den forbindelse har vi startet denne side op, som vil blive udbygget med både en offentlig og en medlemsside.

Men som de fleste ved, så blev Rom ikke bygget på en dag, så derfor er siden fortsat under udarbejdelse – og vi beder derfor om jeres forståelse for at “det roder lidt” på siden, og der kan være lidt volapyksprog her og der. Der arbejdes ihærdigt på at gøre siden både overskuelig og fyldt med masser af brugbar viden.

Hvis du gerne vil være medlem af vores nye forening, så sker det pt. ved at du sender os en mail fra vores kontaktside HER , hvor du kan læse mere om selve indmeldelsen.

 

3 kommentarer til “VELKOMMEN TIL LDN FORENINGENS NYE SIDE”

  1. Nu har jeg fundet ud af at bruge hjemmesiden. Og den er rigtig fin. Og hvor er det godt, at I har lavet det kæmpearbejde på den – og på at give os brugere fantastisk nyttig og faglig kompetent viden.
    Tusind tak.
    mvh
    Bodil

    Svar

Skriv en kommentar