Bestyrelsen

Heidii Svejstrup Nielsen - Formand

Mail: formand@ldnforeningen.dk

Elisabeth C. R. Wrisberg - Næstformand

Mail: wrisberg@ldnforeningen.dk

Lena Søe - Kasserer

Mail: lena@ldnforeningen.dk

Suzette Thegler - Sekretær

Mail: suzette@ldnforeningen.dk

Dorte G. Bøgeskov - Menigt medlem

Mail: dgb@ldnforeningen.dk

Mette Monty Koor - Menigt medlem

Mail: mette@ldnforeningen.dk

Jaqueline Bay - Menigt medlem

Mail: jb@ldnforeningen.dk

Gitte Juhl - Menigt medlem

Mail: gitte@ldnforeningen.dk

Ditte Eden - Menigt medlem

Mail: ditte@ldnforeningen.dk

KONSULENT & FOREDRAGSHOLDER

Anette Møberg

Mail: kontakt@ldnforeningen.dk